הכירו את BAMIX

לערבב ולהתאהב

הוא כבר לא ילד ועדיין בנוי לתלפיות, משופע באופציות הפעלה חשובות לכל מטרה ומצויד בטכנולוגיה שמאפשרת לו להישאר חזק בכל משימה.

לפניכם עשרה דברים שלא ידעתם על BAMIX – בלנדר המוט הטוב בעולם.

1. נעים להכיר- הבמיקס הומצא בחברת ESGE – חברה הממוקמות בשוויץ, בשנת 1954, אז הושם דגש במטבח, על כלים שיסייעו לעקרת הבית להתנהל. לא מפליא אם כן, שעד היום הוא עומד במשימה  ונחשב לכלי יעיל ומולטי – טאסק אגב, משמעות המילה במיקס היא beat and mix  כלומר: לערבב ולהקציף.

2. מבוגר במצב נפלא – הבמיקס נחשב לבלנדר המוט הראשון בעולם ונמכר עם אחריות ל 3 שנים. מכשיר הבמיקס ה”מבוגר בישראל” חוגג מעל 60 שנים ועדיין עובד! לא מאמינים? תוכלו לצפות בו במו עיניכם, באולם התצוגה של חברת כרמל דיירקט בע”מ.

3. שקט ועוצמתי – הבמיקס מצטיין בפעולה שקטה ובמנוע עוצמתי במיוחד, בהשוואה למותגים מתחרים, במקסימום עוצמה ובמינימום צריכת חשמל.

4. מסתובב לו – הבמיקס מצוייד בטכנולוגיית AC-MOTOR המבטיחה כי לא יאט את מהירות סיבובי המנוע במגע עם מזון הבמיקס מגיע עד ל 22,000 סל”ד.

5. לא סתם חתיך – את הבמיקס ניתן להשיג במגוון צבעים ודגמים שונים: הוא מתאים לכל מטבח בשל יופיו והאלגנטיות שלו.

6. בנוי טוב – לבמיקס ארבעה להבים שונים – טוחן, מקציף, מסמיך ורב שימושי. בנוסף לאלה, קיימים עזרים נוספים כמו מעבד מזון ומטחנת תבלינים, לטובת שימוש מגוון, ובשנים האחרונות נוספו גם דסקיות החיתוך והפריסה slicesy  – המבטיחות כי אין שום ירק או פרי שמערבל המוט לא מסוגל להתמודד איתו. פירוק החלקים קל ונוח וכך גם הניקוי.

7. מהיר וחזק –בזכות מנגנון חזק ועוצמתי, הבמיקס עומד במטלות קשות כמו טחינת אגוזים ותבלינים קשים במיוחד, כתישת קרח וקיצוץ בשר, הקצפת חלבונים וחלב, הסמכת מרקים ומיצים טבעיים, לישת בצק ועוד.

8. ארוך ומשגע – אורכו של הבמיקס הוא כ 40 ס”מ, וזה מאפשר לו להיכנס לתוך סירים וכלים עמוקים עד עומק של 25 ס”מ, שהם 83% מאורכו.

9. מקצוען במטבח –קיים מגוון רחב של דגמים המותאמים גם למטבח הביתי וגם לשפים ולמטבח המקצועי.

10. לטובת התזונה הנכונה – בלנדרי המוט של במיקס ידידותיים לשימוש, יציבים, חזקים ויעילים ביותר. כיוון שכך, קל מאוד להשתמש בהם לעיבוד מזונות טריים בתוך דקות.

מצורפים שני מתכונים שניתן להכין בעזרת BAMIX:

מתכון למיונז ביתי  – לחצו כאן.

מתכון למרק קישואים – לחצו כאן.